• Klinika XP.

  5300 lecznic.

  28 lat doświadczeń

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

 • Klinika XP.

  5300 lecznic.

  Program dla lecznic nr 1 w Polsce.

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

Telefon kontaktowy:
(+48) 882 060 380
(+48) 600 811 006

Chcesz poznać sposoby na przyśpieszenie swojej pracy i wprowadzać mniej informacji ręcznie? Zastanawiasz się po co istnieje moduł szpitalny i jak z niego korzystać? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pierwszego stopnia pt.:
"Leczenie w KXP – czyli jak usprawnić i zautomatyzować tworzenie wizyt"

Więcej…

Zapraszamy do pobrania wersji 5.33! Raport zysku według klientów, usprawnienia w komunikacji z laboratoriami i aparatami diagnostycznymi, lepsze zarządzanie multimediami, możliwość wysyłania SMS-ów przez SMS Planet i wiele więcej - zapraszamy do korzystania z ostatniej wersij w roku 2023!

 

Więcej…

Podobnie jak w poprzednich latach, zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami, które pomogą Państwu przygotować się na przejście przez zakończenie roku 2023 i początek nowego roku.

Ze względu na dużą ilość ważnych usprawnień i korekt prawnych prosimy zacząć od zainstalowania aktualizacji do najnowszej wersji (5.32.02.27 lub nowszej). 

Warto również uporządkować i zabezpieczyć dane, wykonać potrzebne wydruki, aby wejść ze spokojem w nadchodzący rok.

Więcej…

Zapraszamy do pobrania wersji 5.32! Wśród dużej ilości poprawek i usprawnień warto zwrócić uwagę na kluczowe nowości i kilka istotnych zmian w dotychczasowym działaniu programu. Najwięcej zmieniło się w komunikacji z laboratoriami oraz zasadach finansowych wokół fakturowania. Warto też przejrzeć planowanie urlopów,  rejestrowanie przerw w pracy i nowe możliwości rozliczania pracy pracowników. Klinika XP rejestruje teraz znacznie więcej zdarzeń, w tym historię zmian dokumentów, płatności czy wizyt, którą obecnie można wydrukować jako oficjalny raport. Vademecum zostało uzupełnione, wiele ulotek zostało skorygowanych i wiele nowych skojarzeń spowoduje automatyczne przypisanie wielu ulotek do kart leków. Można teraz korzystać z integracji z firmami ubezpieczeniowymi i zajmującymi się refundacją wizyt.

W części diagnostycznej:

 • możliwość automatycznego wczytywania wyników z laboratoriów i aparatów bezpośrednio do wizyty, jeśli były dla nich tworzone zlecenia.
 • komunikacja z nowymi aparatami (Seamaty, BC 60R) oraz udoskonalona komunikacja z innymi (MN Chip - PointCare). Usprawnienia z komunikacji z Vetlab; możliwość odczytywania wyników badąń z serwera AnimalLab, cennik Laboklin dostępny w trakcie wizyty (Leczenie -> Kopiuj z)

W cześci finansowej

 • usprawniony lub nowy import z hurtowni Can Agri, PGF Gdańsk, VetExpert,
 • zmiana sposobu wystawiania faktur zbiorczych z paragonów fiskalnych i uszczelnienia systemu fakturowania i fiskalizacji w kierunku KSeF.
 • rozróżnienie faktur na osoby prywatne i firmy/instytucje;

Zapraszamy!

Więcej…

W ramach XXXI Międzynarodowego Kongresu PSLWMZ w Łodzi zapraszamy w piątek i sobotę, 17-18 listopada 2023 r. na dwa przedkongresowe wydarzenia!

Warsztaty - Przegląd nowości i wykorzystanie już istniejących możliwości Kliniki XP w codziennej pracy - w piątek, w godzinach 14:00 - 17:00.

Masterclass - Jak uporządkować zarządzanie placówką weterynaryjną korzystając z narzędzi informatycznych? - odbędzie się w sobotę, 18 listopada godz. 7:00 - 8:45

 

Więcej…

Masz problemy ze stanami magazynowymi? Chcesz lepiej zarządzać magazynem w Klinice XP? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pierwszego stopnia pt.:
"Zarządzanie magazynem i dokumentami, czyli jak zapanować nad stanami leków w placówce"

Więcej…

‼️ UWAGA!
 
 
Na terenie całej Polski odnotowano liczne zachorowania kotów, którym towarzyszą niepokojące objawy. W najnowszej wersji Kliniki XP (5.31.06.11) zgłaszać możecie zaobserwowanie tych objawów w swojej placówce oraz analizować pozostałe zgromadzone przypadki.
 

Więcej…

 
 
Chcesz poznać narzędzia Kliniki XP, które wspomagają zarządzanie placówką weterynaryjną? Zachęcamy do wzięcia udziału w 𝐀𝐤𝐚𝐝𝐞𝐦𝐢𝐢 𝐁𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐮 𝐏𝐒𝐋𝐖𝐌𝐙 już w niedzielę 28 maja, w ramach której odbędą się 𝐰𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐲 𝐊𝐥𝐢𝐧𝐢𝐤𝐢 𝐗𝐏.
 

Więcej…

Czy korzystacie z ChatGPT - sztucznej inteligencji, której głównym celem jest udzielanie odpowiedzi na zadane przez nas pytania?
 
💡Z sugestii dostarczanych przez ChatGPT korzystać możemy również w Klinice XP, gdy opisujemy zalecenia oraz diagnozę/badanie.
 
Funkcja coraz bardziej zyskuje na popularności, dlatego, aby móc nadal z niej korzystać, należy utworzyć konto na platformie OpenAI i połączyć je z Kliniką (od wersji 5.30.15.67).

Więcej…

Zapraszamy do pobrania wersji 5.30! Ponad 120 nowości, ulepszeń i poprawek. Zmiany dla schronisk: rejestr spacerów i wolontariuszy, masowe rejestrowanie wybiegów, zaktualizowane raporty i wypisy. Uszczelnienia w rozliczaniu pracowników, poprawionych wiele raportów finansowych. Wiele usprawnień w sprzedaży detalicznej, analizie kosztów stałych i module zamówień. Komunikacja z nowymi aparatami diagnostycznymi i hurtowniami.

Zapraszamy! 

Więcej…