W dzisiejszych czasach większość z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem. 📱Przechowujemy w nim różne zdjęcia, dokumenty oraz aplikacje, które ułatwiają codzienne życie.

Jedną z takich aplikacji jest 𝐊𝐥𝐢𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐗𝐏 𝐌𝐨𝐛𝐢𝐥𝐞 (przeznaczona na urządzenia z systemem Android), która pozwoli nam zarejestrować wizytę będąc poza lecznicą. Wśród funkcji aplikacji znajdziemy również m.in.

✅ możliwość przeglądania oraz tworzenia kart klientów i ich zwierząt,

✅ wyświetlanie oraz tworzenie nowych wpisów w terminarzu,

✅ szybki wgląd w sytuację w lecznicy (podsumowanie dnia/tygodnia/miesiąca).

 

Aplikacja przeszła w ostatnim czasie modernizację, dzięki czemu praca na niej jest wydajniejsza oraz bardziej intuicyjna. Całość została ulepszona i przetestowana pod kątem zgłaszanych przez użytkowników problemów, które zostały usunięte.

Wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Klinika XP zachęcamy do pobrania najnowszej wersji:

Strona WWW Klinika XP -> Przycisk Zaloguj -> Uzupełniamy użytkownika i hasło -> Pobierz pliki -> Klinika XP  wersja mobilna

Dane dostępu do strefy zarejestrowanej podane zostały m.in. w e-mailu aktywacyjnym Kliniki XP mobile. Jeżeli nie posiadają Państwo tych informacji prosimy o kontakt z serwisem.

 

ℹ️ Aplikacja mobilna dostępna tylko dla posiadaczy bazy w chmurze. Użytkowników zainteresowanych rozwiązaniem prosimy o kontakt w celu udostępnienia wersji demonstracyjnej wraz z opisem.