• Klinika XP.

  5400 lecznic.

  28 lat doświadczeń

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

 • Klinika XP.

  5300 lecznic.

  Program dla lecznic nr 1 w Polsce.

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

Telefon kontaktowy:
(+48) 882 060 380
(+48) 600 811 006

"Klinikę XP wykorzystujemy zarówno do leczenia zwierząt, jak i do prowadzenia sklepu zoologicznego. Dzięki pełnej integracji z hurtowniami, drukarką fiskalną, czytnikami kodów kreskowych czy wysyłaniu SMS-ów do klientów całość od lat funkcjonuje bez zarzutu - jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu i jego rozwoju" Arnoud Langen, Gut-Farmer

"Przed decyzją o zakupie przeglądałem dość dokładnie kilka innych programów, ale uważam, że tak naprawdę tylko ten nadaje się do pracy."

Andrzej Pępiak, Klinika Zwierząt Domowych w Szczecinie
(091) 46 29 450

 

Bardzo dobry program, fachowa i szybka "opieka pooperacyjna" p.Miechowicza. Polecam dla lecznic małych zwierząt, dla dużych zwierząt po kosmetyce programu - Ok! "MEDVET"

Lecznica Weterynaryjna B-B lek.wet. Albert Miernik
"Klinika Weterynaryjna - bardzo dobry, prosty w obsłudze kompleksowy system wspomagający pracę lecznicy dla zwierząt"

PC World Komputer, nakład: 120 000 egzemplarzy

"Klinika" bardzo usprawnia prowadzenie mojej praktyki, jest najbardziej intuicyjnym programem do prowadzenia Przychodni dla małych zwierząt ze wszystkich, z którymi się do tej pory spotkałem. Bardzo szybko można opanować podstawowe funkcje programu, a z biegiem czasu i potrzeb można znaleźć w nim wiele bardzo pomocnych funkcji. Bardzo dobrze układa się współpraca z autorem dotycząca dalszego rozwoju projektu, widać bardzo poważne i odpowiedzialnie podejście do pracy.

  Radosław Marczak, lecznica zwierząt w Łodzi

"Obsługa "Kliniki" jest intuicyjnie prosta, ale najważniejszy jest stały kontakt z Autorem programu i natychmiastowe (nawet na telefon) rozwiązywanie problemów w pracy z "Kliniką" wynikające ze zmiany przepisów a także wymuszone codzienną obsługą programu."

 

Bogusław Gołębiowski,
lecznica dla zwierząt Września

"Jestem bardzo zadowolony z programu! Łatwość obsługi i elastyczność zrekompensowały mi wszystkie problemy pojawiające się w początkowym okresie wdrożenia."
  Krzysztof Kwarciak, lecznica w Oświęcimu
  "Program Klinika jest bardzo intuicyjny, a równocześnie najlepiej dostosowany do potrzeb lekarza spośród wszystkich, jakie widziałem. Jestem bardzo zadowolony z programu."

Andrzej Błaszyk - lekarz weterynarii, Bydgoszcz
"W tej chwili nie wyobrażam już sobie prowadzenia lecznicy bez programu Klinika. Program wyręcza mnie z bardzo wielu prac, których już nigdy nie będę wykonywać ręcznie."
  Czesław Węgrzyn - lekarz weterynarii, Kwilcz
Uważam, że program "Klinika weterynaryjna" jest bardzo dobrym i łatwym w obsłudze programem do prowadzenia lecznicy dla zwierząt. Wszystkie wytyczne (czterokrotna obserwacja psów w kierunku wścieklizny, dokumentacja obrotu detalicznego, książka leczenia) są spełnione co bardzo ułatwia pracę. możliwość wydrukowywania danych, wizyt, listy zaszczepionych psów bardzo skraca i ułatwia papierkową robotę.
  Lecznica dla zwierząt Wołów

"Używam program Klinika XP p. A.Miechowicza w pracy zawodowej ponad rok lecząc głównie zwierzęta gospodarskie (trzoda chlewna i bydło). Mogę powiedzieć, że jest to najlepszy znany mi program weterynaryjny. Estetyczna i miła dla oka szata graficzna sprawia, że z programem pracuje się bardzo sympatycznie. Obsługa jest prosta, można powiedzieć intuicyjna. Elastyczność programu sprawia, że można go dostosować według własnych upodobań ustalając schematy leczenia i profilaktyki, dopisując choroby czy leki z własnymi uwagami, itd. Stale uzupełniana baza danych klientów i zwierząt powoduje, że wpisywanie codziennych wizyt staje się łatwe i szybkie. Kontrola wizyt u danego klienta czy leczenia danego zwierzęcia jest bardzo prosta. Program automatycznie prowadzi:

 • książkę leczenia
 • dokumentację obrotu detalicznego ( kartoteki )
 • rejestr psów zaszczepionych przeciw wściekliźnie
 • listę obserwacji (4 terminy) z możliwością wydruku zaświadczeń
 • inne
pozwalając w każdej chwili wszystko wydrukować. Wydrukować można również potwierdzenie nabycia leku, rachunek (fakturę) za wizytę oraz wiele innych danych. Program zawiera jeszcze wiele innych funkcji, których nie opisuję. Oszczędność czasu w porównaniu z ręcznym prowadzeniem całej wymaganej dokumentacji jest ogromna. Bardzo dobra jest również współpraca z autorem programu p. A.Miechowiczem, który błyskawicznie reaguje na wszelkie zmiany prawne i sugestie użytkowników Kliniki wystawiając aktualizacje w internecie. Program jest zgodny z aktualnie obowiązującym prawem. Nie wyobrażam sobie dzisiaj dalszej pracy zawodowej bez programu komputerowego, a Klinika XP spełnia to zadanie wyśmienicie."
  Krzysztof Pająk - lekarz weterynarii, Grabica

"Klinika XP to niezawodny i kompletny system potrzebny do sprawnego i komfortowego prowadzenia Lecznicy dla Zwierząt. Obsługa Kliniki XP jest bardzo intuicyjna a menu i funkcje są właściwie rozmieszczone. Częste aktualizacje oraz bardzo szybkie dostosowywanie systemu do aktualnej sytuacji prawnej stawia ten program w ścisłej czołówce produktów do obsługi firm, co według mnie pozwala pozostawić mu daleko w tyle konkurencyjne rozwiązania dla Lecznic Weterynaryjnych. Warte podkreślenia są doskonała współpraca z autorem oraz jego otwartość na nowe pomysły i rozwiązania usprawniające prowadzenie Lecznicy."

Lecznica dla Zwierz±t w Czernichowie
lek. wet. Wiesław Dela
Lecznica dla Zwierząt w Czernichowie

PaweÂ? Wittner

"Program Klinika XP autorstwa p. Andrzeja Miechowicza jest w pełni funkcjonalnym programem do obsługi zakładu leczniczego dla zwierząt. Instalacja jest banalnie prosta a wdrożenie, przy pewnej wprawie w posługiwaniu sie komputerem, jest możliwe nawet bez opisu i instrukcji. Wygląd i funkcje programu są czytelne i łatwo dostępne. Program do potrzeb konkretnej lecznicy można dostosować dzięki jego elastycznej konfiguracji. P. Andrzej jest podatny na sugestie dotyczące wprowadzania nowych funkcji, więc program jest nieustannie rozwijany i aktualizacje pojawiają się sukcesywnie na stronie. Zważywszy na ciągle nowe przepisy jest to niewątpliwie cecha odróżniająca Klinikę XP od innych produktów tego typu na naszym rynku, o czym przekonałem się osobiście testując wersje demo programów konkurencyjnych."

lek. wet. Paweł Wittner
Przemyśl
http://aasmus.com