System Klinika XP można rozszerzyć o dodatkowe funkcje, pozwalające jeszcze bardziej zintegrować i analizować wszystkie informacje pojawiające się w lecznicy.

 

Moduł synchronizacji danych (dla wersji sieciowej) - umożliwiający łączenie danych wprowadzanych niezależnie w różnych miejscach. Najcześciej moduł ten wykorzystywany jest do rejestrowania wizyt terenowych na laptopie i później dołączania tych danych do bazy na komputerze stacjonarnym, do której w międzyczasie ktoś inny wpisywał dane.
SQLab - Wyniki z aparatów laboratoryjnych - Moduł pozwalający na automatyczne odczytywanie wyników z aparatów ABC VET Horiba, Reflovet, Mythic, BC-2800 i innych bezpośrednio do programu.
DICOM - Moduł pozwalający na przeglądanie i analizę obrazów w standardzie DICOM, komunikację z urządzeniami pracującymi w tym standardzie.
CRM-SMS Relacje z klientem - Moduł pozwalający na powiadamianie klientów o wizytach i płatnościach poprzez SMS, drukowanie etykiet adresowych i opisów leczenia na specjalnych drukarkach etykiet DYMO Laber Writer
 Klinika XP Mobile - Moduł na tablety i smartfony z systemem Android, pozwalający na dostęp do danych poza lecznicą. Wersja profesjonalna pozwala na rejestrowanie wizyt terenowych z drukowaniem książki leczenia i WZ/faktur na drukarkach mobilnych
 

Generator raportów - Pozwalający na definiowanie własnych zestawień i przypinanie ich w różnych miejscach systemu.

 

 

Zaawansowany terminarz - pozwalający na zaplanowanie i realizowanie długookresowej współpracy z klientem (głównie w branży drobiarskiej, ale nie tylko)

 

 

Zaawansowane badania laboratoryjne - dostępny od maja 2008 roku - pozwalający na elastyczne wprowadzanie i analizą danych laboratoryjnych, porównywanie z normami, tworzenie własnych formularzy, drukowanie wyników w formie graficznej oraz współpracę z urządzeniami laboratoryjnymi

 

 

Wylęgarnia - zarządzanie obrotem jaj

Moduł do specjalistycznej analizy wydajności fermy drobiowej, napisany na zlecenie Indykpol S.A.

 

 

Zobacz także: Wersje dla różnych branż.